Karakteristieke woning in Van Engelen – sfeervol gerenoveerd
8 Jan Haayenweg, Willemstad, Curaçao

Karakteristieke woning in Van Engelen – sfeervol gerenoveerd

Scale Icon - Realtor X Webflow Template
904
 m2
Bed Icon - Realtor X Webflow Template
3
Bathroom Icon - Realtor X Webflow Template
2
Parking Icon - Realtor X Webflow Template
4
Verkocht
ANG 715.000 k.k.

Meer informatie? Neem contact op

Success Icon - Realtor X Webflow Template
Bedankt voor je aanvraag. We nemen zo spoedig mogelijk contact met je op!
Oops! Something went wrong.

In een rustig, doodlopend straatje in de gewilde wijk Van Engelen ligt deze charmante en zorgvuldig gerenoveerde woning. Ooit het woonhuis van schrijver Boeli van Leeuwen, ademt dit huis historie en karakter. De authentieke stijlkenmerken, zoals houten shutterramen en inbouwkasten, zijn behouden gebleven, terwijl de woning is aangepast aan modern wooncomfort

Dankzij de ligging aan een straat met alleen bestemmingsverkeer geniet u van rust en privacy, terwijl scholen, supermarkten, restaurants en winkelcentra direct om de hoek liggen.

Ruimte en indeling

Met een woonoppervlak van 180 m² op een royaal perceel van 904 m² eigendomsgrond biedt deze woning volop leefruimte.

De L-vormige woonkamer heeft veel natuurlijk licht en openslaande deuren naar beide zijden. De halfopen keuken in L-opstelling is voorzien van diverse apparatuur en heeft een groot raam boven het aanrecht, waardoor u direct contact heeft met de achterporch.

Aan de linkerzijde van de woning bevinden zich de slaapkamers. De masterbedroom met hoog plafond en natuurlijk lichtinval heeft zicht op de tuin, een en-suitebadkamer met inloopdouche en een walk-in closet.

Momenteel zijn er twee slaapkamers en twee badkamers en een extra multifunctionele ruimte met toegang tot 1 van de badkamers en deur naar de achtertuin. Deze ruimte kan eenvoudig weer als derde slaapkamer worden ingericht.

Buitenleven en extra’s

Zowel aan de voor- als achterzijde beschikt de woning over overdekte porches, ideaal om op elk moment van de dag buiten te zitten. De L-vormige achterporch grenstaan de ruime, schaduwrijke tuin, waar u volop privacy heeft en de mogelijkheid om een zwembad aan te leggen.

Aan de voorzijde zijn er twee entreepoorten, wat zorgt voor voldoende parkeerruimte op eigen terrein. Daarnaast beschikt de woning over een buitenberging, voorheen de carport, met aansluitingen voor een wasmachine en droger, evenals extra opslagruimte binnenshuis.

Tot slot is er op de erfgrens een waterput, ideaal voor de irrigatie van de tuin.

Deze woning wordt volledig gemeubileerd aangeboden.

Bent u op zoek naar een sfeervolle, karaktervolle woning op een rustige, maar centrale locatie? Neem contact met ons op voor een bezichtiging!

Voorzieningen

Garden Icon - Realtor X Webflow Template
Tuin
Video Camera Icon - Realtor X Webflow Template
Beveiliging camera's
Dish Washer - Realtor X Webflow Template
Wasmachine
WiFi Icon - Realtor X Webflow Template
Internet
Pool Icon - Realtor X Webflow Template
Zwembad
Garage Icon - Realtor X Webflow Template
Garage
Elevator Icon - Realtor X Webflow Template
Elevator
Dish Washer - Realtor X Webflow Template
Afwasmachine
Verkocht
ANG 715.000 k.k.

Meer informatie? Neem contact op

Success Icon - Realtor X Webflow Template
Bedankt voor je aanvraag. We nemen zo spoedig mogelijk contact met je op!
Oops! Something went wrong.