Villa met zeezicht – Vista Royal
Vakantievilla op enkele voetstappen van het strand
Deze villa in de populaire wijk Vista Royal is prachtig gelegen en op slechts paar minuutjes lopen van de entree van Jan Thiel Beach. Door de ligging op de hoek van Kaya Egeo en Kaya Artiko heeft men bovendien prachtig zeezicht met mooie zonsondergangen.
Indeling
Vanaf de Kaya Egeo bereikt u de woning via de elektrische schuifpoort. Naast de woning is ruimte voor het parkeren van meerdere auto’s.
Via de entree, gelegen aan de achterzijde van de woning, stapt u de woning binnen. De woning met zijn hoge plafonds en lichte kleurstelling heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers, een ruime berging en een gastentoilet. De oppervlakte van de woning is 210 m2.
De hal geeft toegang tot 1 slaapkamer, de berging en het gastentoilet. Aan het einde leidt deze naar de ruime woonkamer met grote schuifpui over de volledige breedte. Hierdoor beleeft men het optimale binnen-buiten gevoel. De keuken ligt in het verlengde van de woonkamer is praktisch ingedeeld en heeft zicht op de porch en de zee.
De enorme porch heeft een zee aan ruimte. Hier is voldoende plaats voor een lounge set en een lange eettafel om te genieten van uitzicht.
Keuken
De keuken ligt in het verlengde van de woonkamer en is praktisch ingedeeld. Er is een kookeiland met 5-pits gasplaat, mooie houten aanrechtbladen en voorzien van inbouw apparatuur. Naast een afwasmachine, microwave en oven is er een Amerikaanse dubbel-deurs koelkast.
Slaapkamers
De woning heeft 3 slaapkamers en 2 badkamers. De master bedroom ligt aan de voorzijde. Deze kamer met zicht op zee heeft ingebouwde kasten en de badkamer en-suit
De overige 2 slaapkamers liggen aan de achterzijde van de woning.
Deze delen een badkamer.
Algemeen
Deze villa is gebouwd op een kavel van 884 m2 en ligt op het achterste deel van het kavel. Hierdoor is er aan de voorzijde genoeg plaats tot het creëren van een zwembad.
De tuin is voorzien van een dripsysteem. Er een grote waterbak is gebouwd onder/naast de woning, hierop is het dripsysteem aangesloten.
Ligging
Jan Thiel is één van de meest toeristische gebieden op het eiland van Curaçao. Jan Thiel ligt in het zuiden. In de wijk is er een groot aanbod van hotels, resorts, restaurants en een prachtig strand dat voor de meeste op loopafstand is vanuit de wijk. Jan Thiel is één van de mooiste gebieden van Curaçao, het ligt ongeveer 22km tot het vliegveld. Jan Thiel is van origine een baai en heeft een hele mooi uitstraling. De locatie is voor veel activiteiten de ideale plek.
Het gebied is geliefd bij joggers en fietsers, dit zal u dan ook vaak zien op straat. Jan Thiel beschikt ook nog eens over een prachtig stuk natuur waar je heerlijk langs het water kan wandelen.